AFK Slivenec

Homepage

3 body z Podolí

V sobotu ráno 6.10 se náš A team vydal napravit si reputaci po domácí nelichotivé porážce s Nebušicema na horkou pudu do Podolí,které má ambice hrát o špici A třídy....

Zapátrejme v paměti a připoměnme si jak jsme hráli v minulé sezoně vzájemně.Na Podolí jsme prohráli 2:0 a doma pak po výborném výkonu vyhráli 3:0.

Naši hráči chtěli odčinit minulý nezdar a tak už při rozkopávání v lehce podmračeném ranním počasí bylo videt odhodlání získat z Podolí nějaké body.

Začátek utkání se odehrával v našem čekání na brejky,kdy se domácí snažili kombinační hrou přehrát naši zálohu a využivali zejména své lajnové hráče , kteří měli centrovat do vápna nebezpečný balony , na což jsme ale byli připravení a prosto se Podolí do šancí nedostávalo a pokud už ...zakončovali  střelama za vápnem , což náš golman kryl.Jak už bylo řečeno podnikali jsme brejky , a hned okolo 10 minuty jeden vyšel. ..Lukáš Kácovský našel delším přenesením hry rozběhnutého Petra Nováka , který si pohrál nadvakrát u lajny s bránící dvojičkou protihráču a protlačil se kolem lajny do pokutového uzemí,kde přesnou nahrávkou našel našeho Kapitána Martina Ryzáka a ten se v podobných případech nemýlí a umístil svoji střelu z první k levé tyči 1:0.Tak také skončil poločas

Druhý poločas začal tlakem domácích , kteří si vytvořili řadu rohu a dokonce se dostali ke střelám , z nichž většinu zblokovala naše obrana,která tentokrát hrála velice dobře.Navíc jsme stále hrozili brejky , ale bohužel jsme špatně řešili finální fázi.Nakonec jsme přidali druhý gol ovšem lví podíl na brance měl Jakub Brožek , který zdánlivě ztracený míč nevypustil a dotíral na golmana tak dlouho až mu míč golman nahral...Náš utočník nezazmatkoval a našel v ideální pozici na malém vápně Nowku,ten ovšem nepochopitelně netrefil míč,ale naštěstí pro něj a celý team se zjevil za ním rozběhnutý Lukáš Kácovský který uklidil míč kolem golmana k tyči 2:0.

Utkání se pak už jen dohrálo a získali jsme duležité 3 body,které nás vrátili na 3 .místo tabulky,ovšem ted hrajeme s prvníma Vršovice doma a je nutné tuto výhru potvrdit.

Goly : 1:0 Ryzák , 2:0 Kácovský

Sestava Slivence : Tomko,Sedlický,Palaš,Tomšík,Nikl,Čureja,Kácovský,Ryzák,Kubát,Novák,Brožek

Autor Článku : Langovka

Poslední komentáře
15.10.2007 09:31:56: smiley${1}smiley${1}
10.10.2007 20:29:34: když budeme hrát stejně jako na Podolí tak se nebojim že by jsem Vršovice nedalismiley tak koukejte vš...
10.10.2007 13:57:31: Minulé kolo byl man of the match vyhlašen Jirka Kubát vis Ankety ..smiley${1}