AFK Slivenec

Homepage

A další plichta ......

Naše čtvrté utkání skončilo opět remízou 2:2(1:1),což našeho trenéra rozhodně nemohlo potěšit,obvzlášt,když jsme ještě 5 minut před koncem vedli 2:1 a navíc jsme přisli o Jerryho,který byl vyloučen....více klikněte na zobrazit celé
Utkání začalo v standartní čas 17h,v sobotu na hřišti Košíř.

Od začátku jsme nehráli moc aktivně,soupeř začal rovněž s heslem hlavně neinkasovat a tak se boj odehrával ve středu hřiště...

Bohužel pak soupeř poznal,že muže i utočit a dal první gol,když se prosadil ve vápně opomenutý utočník košíř.Na konci poločasu se opět trefil hráč Košíř,tentokrát ovšem do vlastní sítě..

V druhém poločase se nam začal dařit lepší přechod do utoku,ovšem gol z toho ještě nepadl,ten přišel přibližně v 70 minutě po krásné akci Marka Čureji,který zatáhl míč přes dva obránce podál lajny a ideálně našel Brožu,který zachoval klidnou hlavu a vstřelil svuj druhý gol v sezoně,což přidalo na náladě hlavně hloučku našich fanynek,které se dostavali do slovního sporu s rozcvičujícím se hráčem Košíř :)

Ovšem v záverečné pětiminutovce přišli hned dvě nezaviděnihodné situace,vyloučení pravého obránce Jerryho a inkasovaný gol.Branka vznikla po chybě středu obrany,kdy se před našeho golmana dostal volvý utočník soupeře a po zemi ho prostřelil.

Nastavovalo se 5 minut a v poslední minutě se ještě objevil Jakub Brožek sám před golmanem Košíř,který ovšem své mužstvo podržel a včastným vyběhnutím zabránil golu

Goly : Vlatní(1:1),Brožek(2:1)     ČK:JAroslav Sedlický