AFK Slivenec

Homepage

A už jsme 4 tí .....Afk - Kunratice 3:0!

V neděli 23.9.2007 se naše A mužstvo vydalo získat nějaký body do kunratic a získalo hned  plný počet za výhru 3:0(2:0)....ovšem našemu B teamu se vubec nedaří , ze 4 utkání co sehrálo nezískalo ani body při děsivém skore 3:14  více klik zobrazit celé...
Při příjezdu do Kunratic náš team přivítalo stále ještě slunečné počasí , které přímo vybízelo zahrát si kvalitní fotbal na novém trávníku Kunratického celku.

Utkání začalo v 16:30,naše mužstvo nastoupilo tentokrát bez Marka Čureji,který měl zraněné koleno a tudíš se přidal ke mě jako pomocná síla v komentování dění na hřišti.

Začátek utkání nebyl tentokrát opatrný , hlavně to platilo pro domácí , jejiž stoper vyslal "malou domu" na golmana , kterou zachytil náš Petr Novák a upaloval sám na golmana,který se nezachoval zrovna takticky a skosil našeho utočníka těsně před vápnem...Následovala červená karta a hlasité výkřiky domácí lavičky co to domácí sehráli...následnou standartku jsme sice nevyužili,ale to neplatilo o par minut později , kdy se trefil z podobné situace Jakub Brožek když  obstřelil zed a už dal svuj 6 -tý gol v sezoně a vede naší tabulku střelcu.Po golu začali hrát víc i domácí,vytvořili si pár naznaku šancí,ale naše obrana dirigovaná Palašem hrála tentokrát pečlivěji a tak to vypadalo,že se stav do poločasu nezmění.Naštěstí se změnila...a stálo to za to , náš ofenzivní bek Jerry se rozběhl přes celé hřiště do vápna domácích , do kterého přišla skvěle časovaná přihrávka od dalšího beka Marka Lehovce a Jerry se z penaltového prostoru "kupodivu" nemýlil a uklidil míč do pravé šibenice a tudíš se zařadil na čtvrté místo v tabulce střelcu :)

Druhý poločas jsme asi pod dojmem dvojgolového vedení a že domácí hrajou o 10 se ti , začli až moc pasivně..Kunratice zkoušeli bojovat,domácí střední záložník přešel přes náš obraný val ,ale vyznamenal se náš golman,rovněž  jsme odvrátili serii centru a to po rázné domluvě trenéra začali opět utočit ....,domácí pak místo fotbalových akcí přidávali nedovolených zákroku a hlavně hráč s číslem 11 při jednom zákroku vypadal že přišel hrát kickbox.Okolo 80té minuty jsme přidali třetí gol,po rychlé akci zálohy se dostal míč k Novákovi,který si vychutnal levou  stranu obrany a ideálně odcentroval do prostroru mezi obranou a brankařem , kde si naběhl Broža , a lehce prostřelil golmana,poté se ještě blísk Novka,utěšenou střelou z velkého vápna do břevna.A tak i přes ne zrovna spokojeně hodnotícího trenéra jsme získali duležité 3 body a ztrácíme na první místo 5bodu.

Goly:Brožek 1:0.Sedlický 2:0,Brožek 3:0,fotky z utkání sekce galerie.