AFK Slivenec

Homepage

Druhé utkání

25.7.2007 SkS - Afk .... Sk Střešovice - Afk Slivenec 3:2(1:1) ...... Naše A mužstvo přijelo k tradičnímu soupeři , do Střešovic s nimž mělo výrazně pozitivnější bilanci a proto jsme očekávali bodový přísun opět..(pro celý text klik na zobrazit celé)
Naše A mužstvo přijelo k tradičnímu soupeři , do Střešovic s nimž mělo výrazně pozitivnější bilanci a proto jsme očekávali bodový přísun opět,posíleno o domácí výhru nad Cholupicema 2:0(Novák,Kubát)

V minulé sezoně jsme 2x vyhráli , jednou 1:0 a 8:0.Utkání začalo mírným tlakem domácích,na kterých bylo vidět,že chtějí hodně vyhrát a proto hned zazačatku vsadili na maximalní nasazení,kdežto nači hráči byli ještě asi v kabině,ale jak to tak chodí hned naše první šance zkončila golem.Kapitán Martin Ryzák zakroutil umně svuj trestný kop na hlavu ''tlouštíka'' Brožy a ten osvětšil svuj čich na goly a hlavou umistil balon do sítě,poté opět byl aktivnější soupeř a bohužel jsme kazili lehké přihrávky,a tak mohlo přijít jediný,domácí zachytili rozehravku ,rychly brejk a bylo vyrovnáno,tak skončil i první poločas

Do druhého poločasu jsme očekávali po bouřce v kabině , že se naše hra podstatně zlepší,ale byli to bohužel opět domácí,kteří byli aktivnější.Jejich druhý gol přišel po dlouhém nakopu na rohový praporek,kde domácí záložník vybojoval ztracený míč na  roh,z něhož se prosadil místní utočník.Našim se poté podařilo vyrovnat po přísné  penaltě,přesně se trefil Kubát,pro něhož to byla už druhá branka ve dvou zápasech

Utkání spělo tedy k remíze , ale nakonec se radovali domácí,po individualní akci prostřelil našeho golmamana domácí záložník a bylo hotovo

Goly : J.Brožek,J.Kubát(pen)