AFK Slivenec

Homepage

Podolí a inzultace rozhodčího

V sobotu 11.10 jsme zajížděli do Podolí.

Před tímto zápasem se Slivenec nacházel na 2.místě a Podolí na 3.tím, tímto byla dúležitost utkání dána sama o sobě ....  celý článek pod  zobrat více

 

 

                Sobotní počasí nevěstilo krásnou podívanou , přechodnou mlhu vyplnoval lehký déšt ....ale přesto nás přijeli  podpořit i tři hlavní fanynky Lenka, Radka , Karin a další členové teamu.
Utkání jsme začali velkou šancí Nováka , který ovšem střílel po zemi prudce, ale nepřesně.Poté převzali iniciativitu domácí a vytvořili si řadu standartních situací,ovšem bez efektu.Následně se ovšem domácí dočkali, po velké chybě golmana padl první gol utkání-domácí utočník důsledně sledoval malou domu a Slivenecký golman 5 metrů za velkým vápnem trefil napadajícího utočníka do prsou , od nichž se míč neuvěřitelně odrazil padáčkem přímo do černého ! Poté převzal iniciativitu pro změnu Slivenec,ale nic vážnějšího se neudálo.Těsně před poločasem se domácí dostali k volnému přímému kopu(z nafilmovaného padu domácího hráče) a Podolský střelec se nemýlil 2:0.
Druhý poločas začal velkým tlakem Slivence, která vyustila řadou prudkých centrů do domácího vápna a jeden z centrů si nakonec srazil domácí obránce do vlastní sítě 1:2.Poté šel Novák sám na golmana a z prava mu nabíhal uplně volný Brožek , kterého ovšem Slivenecký sniper neviděl a vystřelil , míč ovšem minul tyč , střelce však neminula ostrá slova za sobeckost .. Slivenec měl nadále převahu a další šance na sebe nenechala dlouho čekat , Lang si na razil míč s Brožkem postupoval z uhlu na golmana , nacentroval na volného Palaše , který ovšem trefil náruč domácího golmana .Poté se začal projevovat domácí utočník, který chodil do všech soubojú( i bez míče) zákeřně a vyvolal řadu emocí.Jeho iniciativita skončila až u Sliveneckého golmana , kterého fauloval , za což si vykoledoval žlutou kartu...s tím se ovšem Jan Bachron nechtěl smířit a dál protestoval až si vysloužil druhou žlutou, a tudíš červenou.. tuhle situaci řešil , že si zacpal uši a poté hodil rukavice na rozhodčího a sudí ukončil utkání pro inzultaci
Podolí - Slivenec - 3:0 kontumačně
 
Výpis z MF dnes :
BRANKÁŘ SLIVENCE BACHROŇ INZULTOVAL ROZHODČÍHO!
14. 10. 2008

O víkendu snad nebyl v Praze fotbalový stadion, kde by se o téhle zprávě nevědělo nebo nemluvilo: brankář Slivence Jan Bachroň inzultoval rozhodčího. Přitom to měl být v sobotu ráno na hřišti Podolí jeden z vrcholů podzimní části I. A třídy, šesté nejvyšší soutěže u nás. Utkaly se v něm dva týmy s postupovými ambicemi ze špičky tabulky. Jenže místo zápasu se bude vzpomínat na incident z 83. minuty.
 
 
V té době vedli domácí 2:1 a hlavní rozhodčí utkání Jan Hurych odpískal útočníkovi Podolí faul před pokutovým územím soupeře a udělil mu za něj žlutou kartu. Jenže s tím nebyl spokojený hostující brankář Bachroň.
„Vůbec jsem nepochopil, o co mu šlo. Zapískal jsem faul proti Podolí, útočníkovi dal žlutou kartu, ale on se ke mně rozběhnul a měl pořád nějaké poznámky,“ říká rozhodčí Hurych. „A tak jsem mu dal žlutou kartu za protesty. Odcházel pryč, tak jsem si ho chtěl přivolat píšťalkou, ale udělal gesto, které jsem nepochopil: zacpal si uši a dělal jako že mě neslyší. Za to dostal druhou žlutou kartu a následně červenou.“
To ale Bachroň neunesl, do Hurycha hrubě vrazil a ještě po něm naštvaně hodil rukavice.
Oba tyhle prohřešky se podle pravidel dají kvalifikovat jako inzultace.
Hurych tak zápas okamžitě ukončil. Následovat bude s velkou pravděpodobností kontumace 3:0 ve prospěch Podolí.
„Byl jsem překvapený, v zápase nebyl žádný problém. S brankářem, ani nikým jiným,“ uvedl Hurych.
Co na to Bachroň?
Po zápase se šel rozhodčímu omluvit, včera už nemluvil. „Nebudu mluvit já, ani on. Zavolejte v pátek po disciplinárce, ještě bychom si uškodili,“ řekl jeho otec Karel Bachroň, trenér a zároveň předseda Slivence.
„Budeme šetřit, jestli rozhodčí postupoval správně, ale podle zpráv, co mám, se to zdá být jasná inzultace,“ říká Jiří Ulrich, šéf pražských rozhodčích.
V takovém případě se dá čekat přísný trest.
Bachroňův zkrat je už třetí stejného druhu od brankáře v Praze za poslední rok.
Nejdřív za inzultaci dostal 10měsíční stopku Rychtařík z Ďáblic, 9 měsíců vyfasoval radotínský Eiselt, který se na rozhodčího sápal, hodil po něm míč a nadával mu.
Poslední komentáře
25.10.2008 15:59:47: toto je asi tak objektivni reportaz, jako vsledky voleb za komunistu.
19.10.2008 21:08:03: Jé... tak nebrečte.. Jste jak malý holky.Se smiřte s tim že jste dostali na p..el. smiley${1}
16.10.2008 11:54:16: mno ja alspon k utkání neco napíšu ... nikdo Vám nebrání , aby jste nepsali články Vy .. teda spíš V...
16.10.2008 11:34:53: vzkaz pro toho kacu v odvete to bude to samý , zas budu duraznej a zas me nedokazete odstavit