AFK Slivenec

Homepage

První dvě mistrovská utkání

Po velké zimní přípravě jsme nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání s Cholupicemi, jak už to tak bývá u nás typické, během zimní přípravy jsme měli plno sil a plno zdravých hráčů, ale k utkání do Cholupic jsme přijeli jen s 12 ti hřáči z nichž 1/4 měla zdravotní problémy....

Druhé mistrovské utkání jsme sehráli doma a hostili jsme team Košíř, opět se nás sešlo jen 12, kdy z lavičky team hostil "občas" hrající chodící a často hrající trenér Lada Vobořil....

Utkání s Cholupicemi:

Utkání začalo v 17h nedělního času a náš zdravotně a početně oslabený team nastupoval proti silnému soupeři. V kabině jsme si určili neinkasovat z počátečního tlaku, ale na hřišti tomu bylo přesně naopak.První akce domácích a náš stoper Pavel Palš netrefil míč a pro domácího utočníka nebyl problém překonat "letce" Hájoše...1:0. Témeř za 5 min si domácí zopakovali druhou akci v utkání a po přituknutí hlavou z voleje z 25 ti metrů Cholupický záložník prostřelil "skoro doprostřed" našeho golmana podruhé.

Náš tema předvedl jen 2 kludné akce v prvním poločase , ale únik Nováka ani Brožka goly neskončil, naopak se trefili opět domácí a po poločase to bylo 3:0.Druhý poločas začal zlepšenou hrou Sliveneckých hráčů a bylo z toho nakonec snížení na 1:3, kdy se trefil po rohovém kopu z voleje Brožek.Poté pokračoval zlepšený Slivenecký výkon, ale ten utli domácí 4 tým golem.

Výsledek 4:1 je spravedlivý, jelikož Sliveneckým na body nemohla stačit pasáž 20 ti minut , kdy "hráli"

Výsledek 1:4 ( 0:3 )   Goly : Brožek

Utkání s Košíři :

Utkání začlo se zpožděním cca 15 ti minut, ale opět ospalý začátek nelze určitě svalovat na zpoždění.Soupeř ihned ohrozil domácí branku a Slivenecký team byl opět mdlý.

Hra byla poměrně vyrovnaná, kdy Slivenečtí hrozili střelami okolo vápna a snahou o kombinaci , která se jim moc nedařila a Hostující hráči se soustředili na standartní situace, kde měli výsškovou převahu.Poločas nakonec zkončil 1:0 pro domácí , kdy se trefil domácí utočník Brožek přesnou střelou z přímého kopu k tyči.

Druhý poločas už se hráp podstatně aktivnější fotbal na obou stranách.Utkání nakonec zkončilo 3:0 pro domácí , když se ještě trefil 2 x domácí kanonýr Novák a uzavřel utkání.

Výsledek : 3:0 ( 1:0 ) Goly : Brožek, 2 x Novák