Homepage

Turnaj v Radotíně

Po novém roce náš team se pustil do turnaje a to v Radotíně

Hraje se na umělém hřišti 3 tí generace , takže našim technickým borcum ( kdo z našich řad není technik , že :) tento terén svědší.

První utkání jsme sehráli s domácím Radotínem, který hraje o soutěž výše a druhé utkná s teamem Hvozděnic ...k utkání zobrazit celé.

Utkání začalo v sobotu 10.1. tedy nyní roku 2009 a hřiště bylo ve vynikajícím stavu ,  vzhledem  k tomu , že se hrálo na umělce nezastrašilo nás ani  zasněžené okolí a mráz .

První poločas měli domácí velkou převahu a zahazovali šance, což se jim ve finále vymstiloNaš team spoléhal na ryhlé přenesení na naše útočné hroty Nowku , Božu , ale to se nám moc nedařilo a tak soupeř dál utočil. Přece jenom jsme se ke konci poločasu osmělili a Nowka se dostal do šance v níž nejprve přestal hrát ( poté co na něj většina našich funkcionářu a diváků hlasitě "signalizovala" , že by měl hrát ....) a on poslechl , vyslal přízemní střelu která se odrazila k Božovi , který rovněž vystřelil ale střela neskončila v brance , načež se zjevil mladý ale golový Jarda a zavěsil o tyčku1:0 !

Druhý poločas jsme začali aktivněji a přidali po 10 minutách druhý gol , Čury poslal Nowakymu přihrávku za obranu a ten se snažil být u míče dřív než golman , což o chvilku nestihl a míč odkopl, ale zachytil ho Lang a bez otálení vystřelil , čímž obstřelil golmamana i bezmocně se vracejícího obránce domácích 2:0 !

Třetí náš gol padl po úniku Nowáka , který tvíří v tvář zachoval klid a šajtlí prostřelil domácího golmana potřetí 3:0 !

V závěru domácí ještě snížili po centru se hlavou přesně trefil jeden ze záložníku 1:3!

Poté se toho už moc neudálo a tak jsme slavili výhru 3:1

Goly Slivence :Jarda Havelka 1:0 , Martin Lang 2:0 , Petr Novák 3:0 .

Druhý zápas jsme sehráli 17.1 opět v 11h.

Tentokrát naším soupeřem byl team Hvozděnic.Utkání bylo vcelku vyrovnané a bylo spoustu šancí,nakonec jsme se radovali.. jelikož jsme jsme minutu před koncem dokonali obrat a dali gol na 3:2 !

Slivenec - Hvozdnice 3:2 (1:1)
Branky:
2 x Brožek, Novák - 2 x Obermajer

Poslední komentáře
26.01.2009 11:01:27: Ted na to koukám ... dám jsem výsledky a oni zapsali mezi střelce Čuryho :)) mno nevím , nevím ... m...
26.01.2009 10:58:44: Skupina Radotín Slivenec - Hvozdnice 3:2 (1:1) Branky: 2 x Brožek, Novák - 2 x Obermajer --...
21.01.2009 21:37:42: Byt my na tom turnaji, kde jste tak vam opet vyprášime kožich :)